دیگنیتی  محصول جدید شرکت بهمن موتور
چهارشنبه، 14 آبان، 1399

دیگنیتی محصول جدید شرکت بهمن موتور

دیگنیتی محصول جدید بهمن موتور

       صنعت خودروی ایران با شدیدترین تحریم ها رو به رو است که همه دنیا را تحت تاثیر قرار داده و از آن پیروی می کنند. در این تحریم ها که از سوی آمریکا و به صورت یکجانبه بر صنعت خودروی ایران اعمال شد، حتی قدیمی ترین شرکای خودروسازان نیز قطع همکاری کردند و بازار داخلی به یکباره خالی از خودرو شد. گروه بهمن نیز از این قاعده مستثنی نبود و با از دست دادن شرکای تجاری دیرینه خود مانند مزدا، ایسوزو، هاوال و... روزهای سختی را گذراند اما از تکاپو دست نکشید و اکنون تیمی از مهندسان و طراحان داخلی در تولید خودرویی با نام دیگنیتی مشارکت داشته اند که به زودی به بازار عرضه می شود. این حاصل زحمات مهندسان شرکت بهمن موتور بوده و از سویی دیگر فعالیت هدفمند در قطعه سازی داخلی برای تولید داخل قطعات این خودرو در حال انجام است.
مجتبی نظری مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه بهمن گفت: آنچه که عرضه محصول جدید گروه بهمن را حائز اهمیت کرده تحریم ها است، چرا که صنعت خودروی ما زیر ذره بین قرار دارد و تحریم کنندگان کشور هرگونه فعالیت این صنعت را زیر نظر دارند.
مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه بهمن با اشاره به دستاوردهای این شرکت در زمان تحریم ها اظهار کرد: در همه زمان آینده نگری را سرلوحه کار خود قرار دادیم و در زمان اعمال تحریم ها و فروکشی بازار با آموزش همه جانبه پرسنل، استاندارد سازی نمایندگی ها، بازسازی خطوط تولید و ساخت سالن های جدید، توسعه فضای کارخانه بهمن موتور و بهمن دیزل، افزایش سطح کیفیت محصولات و... تحریم ها را برای توسعه بهمن تبدیل به یک فرصت کردیم.
مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه بهمن با اشاره به سختی روند تولید در شرایط تحریم های شدید دوجانبه تصریح کرد: حرکت خوبی در تولید و عرضه یک خودروی جدید با همه سختی هایی که وجود داشت، انجام شد و توانستیم با تلاش و همت مهندسان و طراحان شرکت در طراحی این خودرو مشارکت داشته باشیم و با ایجاد تغییراتی خاص، یک خودروی جدید با ظاهر و طراحی متمایز تولید کنیم که به زودی به بازار کشور عرضه می شود؛ اینکه اصرار دارند تا نام کمپانی خاصی را ببرند و منتسب به برند یا مجموعه ای نمایند، مایه تعجب است. مهم این است که یک خودروی با کیفیت و امکانات ویژه در یکی از خطوط تولید داخلی تولید می شود و نباید آدرس هایی دهیم که تحریم کنندگان با جاسوسی در به در دنبال آن ها هستند.
وی ادامه داد: برنامه ما داخلی سازی درصد قابل توجهی از این خودرو تا پایان امسال است و حتی برخی قطعات آن توسط قطعه سازان داخلی تامین می شوند.
نظری با اشاره به اینکه کسانی که به فکر کشور هستند باید از تن دادن به حواشی امتناع کنند، گفت: بر این مبنا دو جریان تحریف و تحریم، سیاه‌نمایی نسبت به دستاوردها و یأس نسبت به آینده سبب توقف حرکت اقتصادی کشور می شوند و همچنین سیاه نمایی از طریق ارائه آمار و اطلاعات نادرست و القای ناتوانی و ناکارآمدی به نوعی حرکت در راستای تحقق توطئه دشمنان علیه کشور است و دوستداران کشور باید از آن ابا کنند.
گفتنی است گروه بهمن یکی از نخستین شرکت های خودروسازی داخلی است که توسط بخش خصوصی اداره می شود و تولید داخلی چنین خودرویی در زمان تحریم ها نشات گرفته از سیاست گذاری و مدیریت صحیح این مجموعه است.


ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...